Slávnostné ukončenie školského roka 2022/2023

Slávnostné ukončenie školského roka 2022/2023 sa uskutočnilo na nádvorí školy s energiou za krásneho slnečného počasia a za prítomnosti žiakov, učiteľov, rodičov, priateľov našej školy a tiež našej pani primátorky.

Slávnostnú atmosféru zvýraznilo množstvo ocenených žiakov za vedomostné a športové súťaže, zbery, vyhlásenie top kolektívov na oboch stupňoch školy ako aj krst knihy našej žiačky.

Neodmysliteľnou súčasťou bola aj krásna, vtipná a dojímavá rozlúčka deviatakov, ktorí brány školy s energiou opustili v tento deň poslednýkrát ako naši žiaci. Prajeme Vám, aby sa vám na stredných školách a v živote darilo.

A všetkým žiakom prajeme KRÁSNE PRÁZDNINY…

Fotoreportáž:

Tags :

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *