Škola v prírode

V týždni od 13.6.2022  do 17.6.2022 žiaci zo 4.A a 4.B vymenili školské lavice za prírodu v malebnej obci Krahule, priamo v srdci Európy. V rozprávkovom kráľovstve Tramtária si zmerali sily s deťmi z iných škôl. Za splnenie úloh, ako bola jazda na koni, lukostreľba, maľba, výroba šperkov, tanec, divadlo, kráľovský futbal a hokej, jazda na autíčkach, dostávali body – tramtáre. Sily načerpali pri dobrom jedle a super opekačke. Odmenou im bol aj výlet do neďalekej Kremnice, slobodného kráľovského banského mesta, kde sa nachádza najstaršia mincovňa na svete. Navštívili múzeum, ktorého súčasťou bola aj baňa. Každý večer sa končil

programom a diskotékou. Bola to krásna Škola v prírode, naše deti svojimi výkonmi prevalcovali ostatné školy a zvíťazili vysokým náskokom bodov. Už aj v Krahuliach, kráľovstve Tramtária vedia, že v Prievidzi je škola s energiou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *