Parádny zájazd do Londýna

Parádny zájazd do Londýna

Triedy s rozšíreným vyučovaním jazykov 7.B, 8.B, 9.B si mohli svoje získané zručnosti v anglickom jazyku preveriť počas zájazdu do Londýna. Nezabudnuteľný výlet sa uskutočnil v dňoch 22.5.2023 – 26.5.2023. Po dlhej, ale príjemnej ceste autobusom cez Eurotunnel sme sa ocitli v slnkom zaliatom Londýne. Počas troch dní sme prešli desiatky kilometrov peši a prezreli si najdôležitejšie pamiatky: Big Ben, Westminster Abbey, Trafalgar Square, Buckinghame Palace, Hyde park, Piccadilly Circus, pevnosť Tower a Tower Bridge…. Navštívili sme prírodovedné múzeum, technické múzeum, Národnú galériu. Užili sme si výhľad na mesto z London Eye, skúsili „britskú“ čínu v China towne, ale hlavne sme precvičovali jazykové schopnosti v reálnych situáciách. Mnohí sa zdokonalili, mnohí zistili, že sa v cudzom meste nestratia, iní sa osmelili komunikovať. Veľkým zážitkom bola aj preprava metrom. Metro je komplikované ale celkom rýchlo sa dá zorientovať. Plní nadšenia a zážitkov sme sa vrátili domov z výletu, počas ktorého ani raz nepršalo, a budeme naň ešte dllllllllho spomínať.

Fotoreportáž:

Tags :

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *