Oceňovanie najúspešnejších žiakov

Dňa 20. 6. 2023 v Galérii Imricha Vysočana na Námestí Slobody v Prievidzi boli slávnostne prijatí a oceňovaní najúspešnejší žiaci škôl primátorkou mesta Prievidza.

Za našu školu ocenenia prevzali:

 • Laura Radosová – za 3. miesto na medzinárodnom futbalovom turnaji Slavonski Brod HR, kde nás reprezentovali: Marco Rado Mello, Jakub Okenka, Milan Štetiar, Nino Floriš, Dávid Chriňák, Patrik Pánis, Tobiáš Plachý, Tobias Masný, Marco Depeš, Šimon Bucák, Samuel Mečiar, Jozef Čertík
 • Matúš Oravec – za 2. miesto v krajskom kole Gymnastický štvorboj, kde nás reprezentovali aj Dominik Štefan, Adam Halaš a Tomáš Kupčok
 • Karolína Burzová – za 1. miesto SR s choreografiou Cheer – Showtime dance. Reprezentovali nás: Nelli Rajcígelová, Ivana Velická, Vanesa Klčová, Sabína Bieleková, Sarah Kmeťová, Stella Synková, Kristína Sluková, Timea Botková, Diana Balejová, Karolína Burzová, Šarlota Šoltésová
 • Timea Botková – 1. miesto SR s chopreografiou Step show – Showtime dance. Reprezentovali nás: Nelli Rajcígelová, Ivana Velická, Vanesa Klčová, Sabína Bieleková, Sarah Kmeťová, Stella Synková, Kristína Sluková, Timea Botková, Diana Balejová, Karolína Burzová, Šarlota Šoltésová
 • Melany Pešanová – 2. miesto SR s choreografiou Shark – Showtime dance, kde nás reprezentovali: Veronika Borošová, Nina Dolinská, Ema Gálisová, Laura Geczyová, Victória Gönczi, Victória Homolová, Michaela Kováčová, Nela Mária Šimkovičová, Natália Ťažiarová, Andrea Miroslavova Zvalova, Nela Gajdošová, Natália Patáková, Ema Bavková, Marianna Bettešová, Sofia Boorová, Natália Mellová, Melany Pešanová, Šarlota Škultétyová, Simona Šrajerová, Natália Štefancová, Sára Tonhajzerová
 • Patrik Štefanec – 1. miesto v KK olympiáda GEO

– 2. miesto celoslovenské kolo v Pytagoriáde

 • Šarlota Šoltésová – 2. miesto v KK Hviezdoslavov Kubín
 • Jozef Štrbák – 1. miesto SR – Majstrovstvá SR mládeže v teqballe
 • Diana Balejová – 3. miesto – vrh guľou KK
 • Vanessa Šimurková – 3. miesto – skok do diaľky KK
 • Pavol Kotian – 2. miesto – beh na 800 m KK
 • Daniel Dorotík – 3. miesto – štafeta chlapcov KK, kde nás reprezentovali: Tobias Bakai, Daniel Dorotík, Patrik Šinko, Martin Nyilaš
 • Lilian Geczyová – 3. miesto – štafeta dievčat KK, kde nás reprezentovali: Vanessa Šimurková, Diana Balejová, Lilian Geczyová, Karolína Burzová

 

 Všetkým našim úspešným žiakom srdečne gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov aj v budúcom školskom roku. Sme na vás HRDÍ 😊

Fotoreportáž:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *