MDD na škole s energiou

1.jún sa niesol na škole s energiou v znamení smiechu, zábavy, radosti, súťaží, športu, maškrtenia, ale aj napätia.

Žiaci našej školy oslávili deň detí rôznymi aktivitami. Pripravené pre ne boli športové súťaže, skákací hrad, vystúpenie parkouristov a workshopy, maľovanie kamienkov, fotenie, cukrová vata, palacinky, nanuky a v neposlednom rade PENOVÁ PÁRTY… Jedným z najväčších lákadiel bol aj príchod nášho odchovanca Juraja Kucku – víťaza slovenskej Fortuna ligy s trofejou Esencia hry.

 

Ďalšími akciami bolo kreslenie na chodník s témou MY. Všetky kresby boli nápadité a zaujímavé, no odborná porota nakoniec práce vyhodnotila s poradím tried:

  1. miesto – 7.A
  2. miesto – 6.A
  3. miesto – 9.A

 

V teqballovom turnaji zabojovali dvojice žiakov, kde prvé miesto získali najstarší žiaci:

  1. miesto: 9.A – A. Mjartan, D. Štefan
  2. miesto: 8.A – P. Kotian, T. Gono
  3. miesto: 7.A – A. Sedláček, J. Svitok

 

Už tradične sa na našej škole v tento deň konal aj Turnaj o pohár riaditeľky školy s energiou, ktorého sa zúčastnili okrem našej školy aj: ZŠ Kanianka, ZŠ s MŠ Bystričany, ZŠ Nitrianske Rudno, ZŠ Nitrianske Pravno a ZŠ s MŠ Koš. Po napínavých súbojoch škola s energiou obhájila prvenstvo a putovný pohár ostáva aj ďalší rok v našej škole.

  1. miesto: škola s energiou
  2. miesto: ZŠ Nitrianske Rudno
  3. miesto: Kanianka

 

Súčasťou bolo aj ocenenie najlepších:

Najlepší strelec: Dávid Kluvanec – ZŠ Nitrianske Rudno

Najlepší hráč: Milan Štetiar – škola s energiou

Najlepší brankár: Marko Krcho – škola s energiou

Gratulujeme chlapcom, ostatným tímom ďakujeme za účasť a tešíme sa na ďalší ročník.

Tags :

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *