KK v atletike – Dubnica nad Váhom

18.5.2023 sa uskutočnilo KK v atletike ZŠ v Dubnici nad Váhom na ktoré sa prebojovali aj naše družstvá chlapcov a dievčat.

V silnej konkurencii získali naši žiaci pre školu s energiou peknú zbierku medailí. V behu na 800m skončil Pavol Kotian na 2.mieste, medzi dievčatami skončila Laura Radosová na 6. mieste. Vo vrhu guľou Diana Balejová získala 3. miesto a Martin Nyilaš 6.miesto.

V skoku do diaľky získala Vasessa Šimurková 3. miesto, v behu na 60m obsadili Karolína Burzová aj Tobias Bakai 5. miesto, rovnako na 5. mieste skončil Daniel Dorotík v skoku do výšky s pekným výkonom 160 cm.

V záverečný štafefových behoch na 60m sme získali bronzové medaily v družstvách dievčat aj chlapcov.

Všetkým našim pretekárom gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.

Fotoreportáž:

Tags :

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *