Hostia z USA a Kanady na našej škole

Popis aktivity

Dňa 20.1.2022 zavítali na našu školu zahraniční hostia Kevin Smith z USA , v súčasnosti asistent trénera basketbalového tímu BC Prievidza a Alonzo Walker z Kanady, hráč basketbalového tímu BC Prievidza.

Naši hostia sa stretli so žiakmi jazykových tried 8.B a 9.B, s ktorými viedli zaujímavý rozhovor na rôzne témy.

Stretnutie bolo veľkým prínosom pre našich žiakov, celá beseda prebiehala v anglickom jazyku,  žiaci sa aktívne zapájali a  kládli zaujímavé otázky. Veľa sa dozvedeli nielen o ich osobnom a profesionálnom živote ale hlavne komunikovali v anglickom jazyku, viedli dialóg a nemali s tým žiadny problém.

Všetci boli nadšení, že sa veľa nového dozvedeli a zároveň si overili, že vedia komunikovať v anglickom jazyku.

Ďakujeme našim hosťom, že ochotne konverzovali a priniesli žiakom super zážitok.

Ďakujeme BC Prievidza za spoluprácu.

Fotoreportáž:

Tags :

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *