GEOGRAFICKÁ OLYMPIÁDA – okresné kolo

31.3. 2023 sa konalo v CVČ okresné kolo Geografickej olympiády. Súťažiaci riešili dva testy. V prvom teste si žiaci vyskúšali svoje teoretické vedomosti z rôznych predpísaných tém a v druhom preukázali  praktické zručnosti v práci s mapami.

V silnej konkurencii 49 žiakov okresu, v kategórii F 6. – 7. ročník a 1.- 2. OGY nás reprezentovali dvaja žiaci: Patrik Štefanec (7.A), ktorý získal krásne 1. miestoAlex Fábry (7.B), ktorý sa umiestnil na krásnom 2. mieste.  Obaja žiaci nás budú reprezentovať v krajskom kole v Novom Meste nad Váhom.

V kategórii G  5. ročník nás reprezentovali žiaci Andrej Dubina (5.B), ktorý sa umiestnil na peknom 8. mieste zo 41 súťažiacich a Jakub Okenka, ktorý skončil na 22. mieste.

 

Žiakom srdečne gratulujeme !

Fotoreportáž:

Tags :

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *