Geografická exkurzia – VOYAGER – nikdy nekončiaca cesta

Geografická exkurzia – VOYAGER – nikdy nekončiaca cesta“

Dňa 21.11. a 23.11. 2022  sa žiaci 5. a 6. ročníka zúčastnili geografickej exkurzie. Lákalo ich nekonečno, tajomno a čaro vesmíru. Navštívili  KRAJSKÚ HVEZDÁREŇ A PLANETÁRIUM M. HELLA v  ŽIARI NAD HRONOM . Absolvovali audiovizuálny program  VOYAGER – nikdy nekončiaca cesta“.

Najväčšie slovenské planetárium nás privítalo výnimočným audiovizuálnym programom Voyager – nikdy nekončia cesta.  Previedol nás slnečnou sústavou i nekonečným vesmírom.  Potom nasledovala prednáška o ďalekohľadoch a slnečných zaujímavostiach.

Žiaci sa dozvedeli jedinečné zaujímavosti o našej Slnečnej sústave, Slnku, planétach, súhvezdiach a najmä zažili virtuálne putovanie nekonečným vesmírom.  V UFO sále mohli ukázať  svoje vedomosti o vesmíre. Z planetária odchádzali  s peknými zážitkami.

Ďakujeme za výnimočný geografický zážitok.

Fotoreportáž:

Tags :

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *