Európsky týždeň boja proti drogám

Každoročne tretí novembrový týždeň sa naša škola zapája do aktivít Európskeho týždňa boja proti drogám. Všetci si uvedomujeme, aké nebezpečenstvo predstavujú drogy v živote človeka. Žiaci sa v rámci hodín veľa rozprávali o tejto problematike, vyrábali projekty, plagáty, realizovali športové aktivity, prezentovali zdravý životný štýl… Vo vestibule školy napísali a nakreslili svoje názory priamo na nástenke a na dlhý papier pod ňou. Sme zdravá „škola s energiou“ a spoločne hovoríme drogám NIE!!!

V rámci Európskeho týždňa boja proti drogám sa na škole uskutočnilo aj školské kolo stolného tenisu a šachový turnaj. 

Šach

 1. Oliver Píš 9.C
 2. Peter Pružinec 9.B
 3. Jakub Boďa 9.B
 4. Lukáš Gebrlín 9.C
 5. Alexander Carrington Bond 5.B
 6. Cristian Galamboš 8.A
 7. Adam Škultéty 5.B

Stolný tenis

8.– 9. ročník     

 1. Matej Pös  9.B
 2. Adam Mjartan 9.A
 3. Albert Homola 9.A

5.ročník

 1. Tibor Láska 5.A
 2. Jakub Májik 5.A
 3. Lukáš Nemec 5.B

 Dievčatá

 1. Ivana Vargová 9.A
 2. Viktória Šoltésová 9.A

Fotoreportáž:

Tags :

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *