Exkurzia do Viedne

Triedy s rozšíreným vyučovaním jazykov 7.B, 8.B a 9.B sa v stredu 8.6.2022 zúčastnili celodennej exkurzie do Viedne. Podmienky nám konečne umožnili vycestovať do zahraničia, a tak naše prvé kroky viedli do blízkej Viedne. Schönbrunn, centrum mesta a Prírodovedné múzeum všetkých nadchli. V centre mesta mali „jazykári“ možnosť preveriť svoje komunikačné zručnosti z angličtiny aj nemčiny. Všetky pamiatky a moderná Viedeň nadchli každého jedného. Krásne počasie len podčiarklo nádheru záhrad v Schönbrunne. V prírodovednom múzeu sme boli nadšení nielen kostrami dinosaurov ale aj prierezom vývinu človeka. Veľmi sa nám páčili interaktívne aktivity, obliekanie sa do dobových kostýmov, či zmena fotografie na ľudí v rôznych fázach vývinu. Odniesli sme si nielen pamiatku v podobe suvenírov, ale hlavne nezabudnuteľné spomienky.

Fotoreportáž:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *